�танбено-деловниот објект се наоѓа на бул.

од физички лица.

Станови Скопје 076 88 33 05 info@stanovi-skopje. Стави во листа за споредба.

Se prodava stan vo Karpos 4 Скопје / Карпош 4 € 65000 За продавање.

Карпош 1.

. . .

.

Станови Скопје 076 88 33 05 info@stanovi-skopje. mk - Агенција за Недвижности: Продажба и Изнајмување на Станови, Куќи и Деловни Објекти во Скопје. Цена: 450000 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 185 m2.

. .

Stanovi vo izgradba vo Karpos.

.

Станбен објект Аеродром 7. Соби 3 Квадратура 75m2.

. Стави во листа на омилени.

94,000 89 m² trosoben.
class=" fc-falcon">stanovi-skopje.
Онлајн сега Само со слики Со карго достава.

Trusted seller.

mk - Агенција за Недвижности: Продажба и Изнајмување на Станови, Куќи и Деловни Објекти во Скопје.

. . .

Спротивно на тоа, Pazar3 Stanovi Skopje и Reklama5 Stanovi Skopje може да понудат слични функции за пребарување, но едноставно не можат да одговараат на нивото. . Стави во листа за споредба. . Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3. .

Apr 28, 2023 · Se prodava stan 64m2 vo Karpos 1.

Ова група е наменета само за купување, продавање и изнајмување на недвижности. Локација.

Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stanovi vo karpos,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории.

17.

Apr 15, 2023 · Se prodava stan od 89 m2 vo Karpos 4.

22:41 Novogradba vo Karpos.

Se izdava dvosoben prazen stan na prizemje Karpos Zooloska.